Kurumsal

Hakkımızda

2016 yılından itibaren endüstriyel plastik ambalaj sektöründe hizmet verdiğimiz firmamız yeni ismiyle ihtiyaçları karşılamaya devam etmektedir. Gelişen ve her geçen gün dahada ileriye giden teknoloji sayesinde ve bilgi birikimi yüksek olan kadromuz ile, müşteri beklentilerini karşılamak ve alternatif ürünleri geliştirmek sektöre girdiğimizden bu yana bizim işimiz olmuştur.

Genel faaliyet alanımız ensek ambalaj ürünleridir. Kurulduğumuz ilk günden bu zamana dek, düşük fiyat, yüksek kalite politikamızdan asla sapmadık. Düşük maliyetlerle yüksek kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı amaçladık. Türkiye’de önücüsü olduğumuz özel üretim tek kullanımlık plastik önlüklerin yanısıra çöp torbaları, strech filmler ve diğer birçok üründe üretim sağlamaktayız. NeroPlas olarak yalnızca üretim ve satış değil, satış sonrası hizmetler ve ürün iyileştirmeleri konularında da müşterilerimize tüm desteğimizi veriyoruz.

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden ve bu gelişmelere ayak uyduran NeroPlas, Türkiye’nin en büyük tedarik zincirlerine hizmet vermektedir. Başta gıda sektörü olmak üzere, beyaz eşya sektörü, seramik sektörü gibi birçok sektöre hizmek sunmaktayız.

Kurumsal

Kalite Anlayışı

Kalite, müşterilerimizin beklentilerini ürün ve hizmetlerimize yansıtabilme yeteneğimizi göstermekte olan bir ölçüdür. Bunu sağlamak için şirketimiz Müşteri Odaklı Yönetim Sistemi’ni benimsemekte ve hiçbir önyargıya müsaade etmeksizin, istenen ürün ve hizmeti zamanında ve yüksek kalitede teslim etmektir.

                TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2006 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS 18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, tüm iş süreçlerimizde benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

Kalite ahlak felsefesidir.

ISO-9001
iso-10002
iso-18001
ISO-27001